Frazeo.pl

WYSZUKIWARKA WSZYSTKICH WIADOMOŚCI

Data publikacji:      Sortowanie: Ostatnia aktualizacja: 23 maj, 3:58

FILTRY

SŁOWA KLUCZOWE

adaline + -adaline
miszkowice + -miszkowice
sirsza + -sirsza
chylice + -chylice
kilkudziesięciocentymetrowy + -kilkudziesięciocentymetrowy
korzeniowie + -korzeniowie
spowodowałem + -spowodowałem
zabil + -zabil
malolat + -malolat
2015r + -2015r
nakręciłem + -nakręciłem
kruszyńska + -kruszyńska
ultron + -ultron
ultrona + -ultrona
pluszczaka + -pluszczaka
furiosę + -furiosęZnaleziono 71850 wiadomości w 3.994s
Kierujący samochodem daewoo lanos jadąc ul. Planty w kierunku ul. Kruszyńskiej nie udzielił... (...) Wypadek na skrzyżowaniu Kaliska - Planty we Włocławku. Motocyklista w szpitalu Kierujący samochodem daewoo lanos jadąc ul. Planty w kierunku ul. Krus(...)


Na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat skazał w piątek łódzki sąd rejonowy 36-letniego policjanta, który podczas pościgu radiowozem za sk (...) Kara dla policjanta za śmiertelny wypadek podczas pościgu za BMW Na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat skaz(...)
22 maj 2015, 21:16 | INTERIA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.486
Dwa samochody marki audi zderzyły się czołowo na drodze 48 w Korzeniowie, w powiecie ryckim. Trzy osoby trafiły do szpitala. (...) Wypadek w Korzeniowie: Czołowe zderzenie dwóch samochodów Dwa samochody marki audi zderzyły się czołowo na drodze 48 w Korzeniowie, w powiecie ryckim. Trzy osoby t(...)
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku jaki zdarzył się w okolicach miejscowości Nowa Wola w... (...) Nowa Wola. Samochód w rowie. Jedna osoba była uwięziona w aucie Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku jaki zdarzył się w okolicach miejscowości Nowa Wo(...)
(Myszków) Do zderzenia dwóch samochodów doszło w środę 6 maja na ulicy Słowackiego w Myszkowie. Fiat zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czoł (...) , SZYBKO, CZOŁOWO (Myszków) Do zderzenia dwóch samochodów doszło w środę 6 maja na ulicy Słowackiego w Myszkowie. Fiat zjechał nagle(...)łowo zderzył się z jadącym z przeciwka Renaultem. Wypadek wyglądał bardzo groźnie, w jego efekcie trzy osob(...)
W Międzyzdrojach na ulicy 1000- lecia Państwa Polskiego doszło do wypadku. W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Pojazd należący do Sanepidu zderzył (...) Kraksa na ulicy 1000- lecia Państwa Polskiego w Międzyzdroj(...) na ulicy 1000- lecia Państwa Polskiego doszło do wypadku. W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Pojazd należący do Sanepidu zderzył się z hurtow(...)
22 maj 2015, 14:02 | IKAMIEN.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.44
(...) Wypadek ciężarówki na ruchliwym rondzie. O krok od nieszczęścia (...)
22 maj 2015, 14:52 | GAZETA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.772


Ilona Felicjańska porusza się taksówkami i komunikacją miejską. Samochodu nie może prowadzić, gdyż straciła uprawnienia po tym jak spowodowała wypadek (...) ska porusza się taksówkami i komunikacją miejską. Samochodu nie może prowadzić, gdyż straciła uprawnienia po tym jak spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu. (...)
22 maj 2015, 13:20 | FAKT.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.444
Kierowca osobowego opla stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożną skarpę. Został odwieziony do szpitala. Do wypadku doszło na drodze nr (...) Uderzył w skarpę, trafił do szpitala. Wypadek na drodze 503 pod Tolkmickiem Kierowca osobowego opla stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożną skarpę. Został odwieziony (...)
W czwartek 21 maja w 4 wypadkach na drogach Warmii i Mazur zginęły 4 osoby, a 5 zostało rannych. W Kętrzynie na ulicy Bałtyckiej – część trasy w (...) Czarny czwartek na drogach Warmii i Mazur W czwartek 21 maja w 4 wypadkach na drogach Warmii i Mazur zginęły 4 osoby, a 5 zo(...)ginął 31-letni mężczyzna, który prowadził osobowe auto oraz 58-letnia pasażerka. Cztery ranne [...] (...)
22 maj 2015, 12:36 | RO.COM.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.877
Cztery osoby zginęły w wypadkach drogowych, do których doszło w ciągu ostatniej doby na drogach regionu. W powiecie szczycieńskim samochód osobowy, w (...) Tragiczne godziny na drogach regionu. Zginęły 4 osoby Cztery osoby zginęły w wypadkach drogowych, do których doszło w ciągu ostatniej doby na drogach regionu. W powiecie szczycieńskim samochód osobowy, w którym zginęło małżeństwo z Warszawy u(...)
Kierowca ciężarówki, który spowodował w Krakowie karambol z udziałem kilkunastu samochodów, nie trafi do tymczasowego aresztu. Nie zgodził się na (...) cy karambolu w Krakowie. Sąd odmówił Kierowca ciężarówki, który spowodował w Krakowie karambol z udziałem kilkunastu samochodów, nie trafi do tymczasowego aresztu. Nie zgodził się na to krakowski sąd. 54-letni Grzegorz O. będzie odpowiadał z wolnej stopy. Do wypadku doszło we wtorek. 15 osób zostało rannych. (...)
22 maj 2015, 12:35 | RMF24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.654
(...) Tragiczny wypadek na dwupasmówce. Ciężarówka potrąciła mężczyznę (...)
22 maj 2015, 12:38 | GAZETA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 1.119
Już ponad miesiąc trwa ogólnopolska kampania społeczna „Nie (przy)dzwoń za kierownicą”, znana również w Internecie jako #BezKomórki. Akcja zwraca uwag (...) o tych, którzy nie używają telefonu, gdy prowadzą auto Już ponad miesiąc trwa ogólnopolska kampania społ(...)w Internecie jako #BezKomórki. Akcja zwraca uwagę na niebezpieczeństwa, jakie płyną z rozmowy przez telefon podczas jazdy samochodem i przypomina, że co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem rozproszonej w ten sposób u(...)
22 maj 2015, 12:00 | POLICJA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.52
Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek o 8:30 przy Al. Władysława Andersa w Lublinie. Kierujący ciężarówką potrącił pracownika oczyszczającego jezdni (...) Śmiertelny wypadek przy Andersa. Kierowca ciężarówki potrącił 45-latka Do śmiertelnego wypadku doszło (...)cego jezdnię. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł. (...)
Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek o 8:30 przy Al. Władysława Andersa w Lublinie. Kierujący ciężarówką potrącił pracownika oczyszczającego jezdni (...) Śmiertelny wypadek przy Andersa. Kierowca ciężarówki potrąciła 45-latka Do śmiertelnego wypadku doszło(...)cego jezdnię. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł. (...)
Zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego od marca 2018 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane w Unii Europejskiej będą wyposażone w system szybk (...) Ofiary wypadków drogowych będą miały większe szanse na przeżycie Zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego od marca 2018 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane w Unii Europejskiej będą wyposażone w(...)
Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe pikniku charytatywnego organizowanego na rzecz Gabrysi Krzemińskiej, 8-letniej m (...) e finansowe pikniku charytatywnego organizowanego na rzecz Gabrysi Krzemińskiej, 8-letniej mieszkanki Chylic, która została potrącona przez samochód w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Gabrysia d(...)obu kończyn dolnych i kości ramiennej. Na skutek wypadku Gabrysia nie może chodzić, ale ma duże szanse na (...)
Zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we wtor (...) atastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we wtorek najechał na 18 aut i spowodował obrażenia u 15 osób - poinfor(...)
22 maj 2015, 10:02 | WP.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.421
Kino na szpilkach, maraton filmowy z Mad Maxem, pokazy przedpremierowe i przedpremierowe. Sprawdź, co proponuje świdnickie kino Cinema 3D od 22 do 28 (...) Co grają w kinie Cinema 3D? Kino na szpilkach, maraton filmowy z Mad Maxem, pokazy pr(...)nik Szos” oraz najnowszy, premierowy „Mad Max: Na drodze gniewu”. POKAZ PRZEDPREMIEROWY: ROZUMIEMY S(...)X wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co w(...)
PODKARPACIE. Policjanci odbierają kierowcom prawa jazdy za przekroczenie prędkości. Także politycy mogą pożegnać się z jazdą samochodem przez kilka mi (...) ędkości. Także politycy mogą pożegnać się z jazdą samochodem przez kilka miesięcy. Tylko w pierwszy dzień obow(...)sc, gdzie znajduje się dużo ludzi, a więc w razie wypadku zachodzi realne zagrożenia utraty zdrowia i życia(...) Jeżeli kierowca przekroczy prędkość o te 50 km/h na autostradzie, to nikt mu nie zabierze prawa jazdy(...)anym. Chcemy chronić ludzkie życie i eliminować z dróg osoby, które nie chcą szanować życia innych osób (...)
Bus zderzył się z ciężarówką w Piekarzewie w Wielkopolsce. Nikomu nic się nie stało. Służby usuwają z drogi rozbite pojazdy. Informację na ten tem (...) Wypadek w Wielkopolsce. Bus zderzył się z ciężarówką Bus zderzył się z ciężarówką w Piekarzewie w (...)olsce. Nikomu nic się nie stało. Służby usuwają z drogi rozbite pojazdy. Informację na ten temat dostaliśmy o poranku na Gorącą Linię RM(...)
22 maj 2015, 05:17 | RMF24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.471
Prawo jazdy posiadam od ponad 20 lat. W tym czasie nakręciłem setki tysięcy kilometrów. Wypadku żadnego nie spowodowałem, a m (...) i kierowcy amatora, czyli o dziwnych zachowaniach na drodze i parkingach Prawo jazdy (...) tym czasie nakręciłem setki tysięcy kilometrów. Wypadku żadnego nie spowodowałem, a mimo to uważam, że d(...)
Prawo jazdy posiadam od ponad 20 lat. W tym czasie nakręciłem setki tysięcy kilometrów. Wypadku żadnego nie spowodowałem, a m (...) 7 zachowań, które wkurzają na drogach - pogadanki kierowcy amatora (...) tym czasie nakręciłem setki tysięcy kilometrów. Wypadku żadnego nie spowodowałem, a mimo to uważam, że d(...)
Do bardzo groźnego wypadku doszło kilkanaście minut przed godz. 22 w Kętrzynie. Na drodze wylotowej w kierunku Barcian zderzyły się trzy pojazdy: auto (...) Wypadek masowy w Kętrzynie. Jedna osoba nie żyje Do bardz(...)zło kilkanaście minut przed godz. 22 w Kętrzynie. Na drodze wylotowej w kierunku Barcian zderzyły się trzy pojazdy: autobus, samochód osobowy i skuter. Jedna osoba poniosła śmierć na (...)
Do bardzo groźnego wypadku doszło kilkanaście minut przed godz. 22 w Kętrzynie. Na drodze wylotowej w kierunku Barcian zderzyły się trzy pojazdy: auto (...) Zderzenie autobusu, samochodu i skutera. Jedna osoba nie żyje, kilka rannych Do bardzo groźnego wypadku doszło kilkanaście minut przed godz. 22 w Kętrzynie. Na drodze wylotowej w kierunku Barcian zderzyły się trzy po(...)
Do bardzo groźnego wypadku doszło w czwartek (21.05) kilkanaście minut przed godz. 22 w Kętrzynie. Na drodze wylotowej w kierunku Barcian zderzyły się (...) żyją dwie osoby, trzy są ranne Do bardzo groźnego wypadku doszło w czwartek (21.05) kilkanaście minut przed godz. 22 w Kętrzynie. Na drodze wylotowej w kierunku Barcian zderzyły się trzy pojazdy: autobus, samochód osobowy i skuter. Dwie osoby poniosły śmierć na m(...)
Do wypadku drogowego z udziałem pieszego doszło w czwartek (21.05) na skrzyżowaniu Płk. Dąbka i Piłsudskiego w Elblągu. Potrącony przez samochód 57-le (...) Wypadek na Pułkownika Dąbka. 57-latek przebiegał przez przej(...). Dąbka i Piłsudskiego w Elblągu. Potrącony przez samochód 57-letni mężczyzna został odwieziony do szpitala.(...)
Do wypadku doszło dziś po godz. 19.00 na Modrzewinie. Samochód znalazł się w rowie. Jedna osoba, podróżująca w aucie, trafiła do szpitala. (...) Samochód w rowie na Modrzewinie Do wypadku doszło dziś po godz. 19.00 na Modrzewinie. Samoch(...)
(...) Wypadek na ul. Grudzickiej. Zderzenie dwóch samochodów [ZDJĘCIA] (...)
21 maj 2015, 20:50 | GAZETA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.664
Tragedia w podwarszawskiej Zielonce. W czwartek tuż po godzinie 20 doszło do czołowego zderzenia motocyklisty z ciężarówką. Niestety kierowca jednośla (...) Wypadek w Zielonce Tragedia w podwarszawskiej Zielonce. W(...)e 20 doszło do czołowego zderzenia motocyklisty z ciężarówką. Niestety kierowca jednośladu zginął na miejscu. (...)
21 maj 2015, 20:59 | FAKT.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.598
W czwartek doszło do wypadku w Sławoborzu. Kierowca ciężarówki, chcąc uniknąć zderzenia z sarnami,... (...) Pod Sławoborzem ciężarówka zjechała do rowu [zdjęcia] W czwartek doszło do wypadku w Sławoborzu. Kierowca ciężarówki, chcąc uniknąć (...)
Zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we wtore (...) atastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we wtorek najechał na 18 aut i spowodował obrażenia u 15 osób - poinfor(...)
21 maj 2015, 19:23 | DENON.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.421
STALOWA WOLA. Przez kilkadziesiąt lat piesi byli ochlapywani przez samochody z powodu wąskich chodników. Teraz ma się to zmienić. Za miesiąc, wkraczaj (...) ez kilkadziesiąt lat piesi byli ochlapywani przez samochody z powodu wąskich chodników. Teraz ma się to zmienić. Za miesiąc, wkraczając w deszczowy dzień na Rynek w Rozwadowie, nie trzeba będzie się obawiać(...)eść metrów musi wystarczyć Tuż przy murach jest droga, która kiedyś była krajową. Z tej to racji ma do (...) gdy mniej aut na drodze. Teraz to się zmieni. To auta będą zwalniać, a piesi iść bez strachu. Droga prz(...)
Wypadek w Białogardzie przy dworcu kolejowym. Prawdopodobnie dziecko w wieku 7 lat zostało... (...) 7-letnie dziecko potrącone w Białogardzie przez samochód Wypadek w Białogardzie przy dworcu kolejowym. Prawdopodob(...)
Zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we w (...) atastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we wtorek najechał na 18 aut i spowodował obrażenia u 15 osób - poinfor(...)
21 maj 2015, 17:05 | INTERIA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.421
Sezon motocyklowy jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a na drogach Opolszczyzny są już dwie ofiary... (...) Wypadki motocyklistów na Opolszczyźnie. Są już śmiertelne ofiary Sezon motocyklowy jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a na drogach Opolszczyzny są już dwie ofiary... (...)
21 maj 2015, 16:00 | NTO.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.571
Groźny wypadek w Pogórskiej Woli w Małopolsce. Pijana kobieta wymusiła pierwszeństwo na lokalnej drodze. Po zderzeniu z prawidłowo jadącym autem j (...) Pijana wymusiła pierwszeństwo. Jej auto przygniotło 9-latkę Groźny wypadek w Pogórskiej Woli w Małopolsce. Pijana kobieta wymusiła pierwszeństwo na lokalnej drodze. Po zderzeniu z prawidłowo jadącym autem jej samo(...)
21 maj 2015, 16:55 | RMF24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.647
SE.pl Wypadek w Miszkowicach. Smarkacz bez prawa jazdy zabił siebie i ... SE.pl Wypadek w Miszkowicach. Smarkacz bez pr (...) Wypadek w Miszkowicach. Smarkacz bez prawa jazdy zabił si(...). Smarkacz bez prawa jazdy zabił siebie i kolegę. Auto zabrał rodzicom [WIDEO]. 21.05.2015, godz. 16:06 (...)
SE.pl Wypadek w Miszkowicach. Smarkacz bez prawa jazdy zabił siebie i ... SE.pl Wypadek w Miszkowicach. Smarkacz bez pr (...) Wypadek w Miszkowicach. Smarkacz bez prawa jazdy zabił si(...). Smarkacz bez prawa jazdy zabił siebie i kolegę. Auto zabrał rodzicom [WIDEO]. 21.05.2015, godz. 16:06 (...)
Zarzuty spowodowania katastrofy w ruchu lądowym i ucieczki z miejsca wypadku przedstawiła prokuratura kierowcy tira, który we wtorek doprowadził d (...) a katastrofy w ruchu lądowym i ucieczki z miejsca wypadku przedstawiła prokuratura kierowcy tira, który we wtorek doprowadził do karambolu na skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego i Kobierzyński(...)dku rannych zostało 15 osób, w tym cztery ciężko. Ciężarówka uszkodziła 19 aut. (...)
21 maj 2015, 15:54 | RMF24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.7
TARNOBRZEG. Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. W zdarzeniu uczestniczyły trzy (...) Wypadek na Warszawskiej TARNOBRZEG. Policjanci wyjaśniają ok(...)zegu. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: dwa samochody ciężarowe i osobowy ford. Ruch na tym odcinku drogi relacji Tarnobrzeg – Sandomierz odbywa się (...)
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Kętrzyńskiej w Bartoszycach. Nietrzeźwy 60-latek najprawdopodobniej wtargnął na (...) Pijany wtargnął na przejście i wpadł pod samochód Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Kętrzyńskiej w Bartos(...)
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Kętrzyńskiej w Bartoszycach. Nietrzeźwy 60-latek najprawdopodobniej wtargnął na (...) Nietrzeźwy pieszy wtargnął na przejście i wpadł pod samochód Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Kętrzyńskiej w Bartos(...)
21-letni kierowca z Boruszyna pod Czarnkowem w wyniku kolizji stracił oponę. Nie przeszkodziło mu to jednak w ucieczce z miejsca wypadku samochodem o (...) Uciekał autem na trzech kołach 21-letni kierowca z Boruszyna pod C(...)e przeszkodziło mu to jednak w ucieczce z miejsca wypadku samochodem o trzech kołach. (...)
21 maj 2015, 12:13 | FAKT.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.583
Tir taranował wszystko, co stanęło na jego drodze! We wtorek na skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego i Kobierzyńskiej na krakowskim Ruczaju doszło do gi (...) Tir staranował 19 samochodów. ZOBACZ FILMY Z KARAMBOLU Tir taranował wszystko, co stanęło na jego drodze! We wtorek na skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego (...)czaju doszło do gigantycznego karambolu. Zawiniła ciężarówka, która z impetem wjechała w ciąg aut stojących na(...)
21 maj 2015, 10:49 | FAKT.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.935
Kierowca ciężarówki, który we wtorek staranował 19 samochodów na krakowskim Ruczaju, miał kłopoty osobiste – pisze „Gazeta Krakowska”. 54-latek po (...) dem problemy osobiste kierowcy tira? Kierowca ciężarówki, który we wtorek staranował 19 samochodów na krakowskim Ruczaju, miał kłopoty osobiste – pisze „Gazeta Krakowska”. 54-latek po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Gdy zatrzymali go pol(...)
21 maj 2015, 09:14 | RMF24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.654
FAŁSZYWY AGENT 66-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego  odebrała  telefon  od  nieznajomej kobiety. Po kilku sekundach do rozmowy włączył się męż (...) zynię, że przed chwilą rozmawiała ona z oszustką, na którą policjanci pod nadzorem prokuratora organiz(...)ał w słup energetyczny. 19-latek nad ranem wracał samochodem do domu w Krzeszowie. W miejscowości Kamionka Kol(...)nci nowodębskiej „drogówki” pełniący  służbę  na  drodze  krajowej  nr  9  zatrzymali  do  kontroli  samoc(...). Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. WYPADEK NA WISŁOSTRADZIE Policjanci wyjaśniają okolic(...)
Dwóch chłopaków w wieku 15 i 16 lat zginęło w wypadku drogowym w Miszkowicach na Dolnym Śląsku. Samochód prowadził starszy z nich. (...) ków Dwóch chłopaków w wieku 15 i 16 lat zginęło w wypadku drogowym w Miszkowicach na Dolnym Śląsku. Samochód prowadził starszy z nich.(...)
21 maj 2015, 07:22 | RP.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.444
Zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego od marca 2018 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane w Unii Europejskiej będą wyposażone w system szybkieg (...) Ofiary wypadków drogowych będą miały większe szanse na przeżycie Zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego od marca 2018 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane w Unii Europejskiej będą wyposażone w(...)
21 maj 2015, 07:06 | WPROST.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.419

REKLAMA