Frazeo.pl

WYSZUKIWARKA WSZYSTKICH WIADOMOŚCI

Data publikacji:      Sortowanie: Ostatnia aktualizacja: 02 luty, 2:32

FILTRY

SŁOWA KLUCZOWE

świętoszówce + -świętoszówce
cadenasa + -cadenasa
gbart + -gbart
kiczorze + -kiczorze
kdr + -kdr
appeared + -appeared
drochlin + -drochlin
pomagaliśmy + -pomagaliśmy
widomskiego + -widomskiego
wieszaliśmy + -wieszaliśmy
ghement + -ghement
ranii + -ranii
liśniku + -liśniku
orycha + -orycha
poprawialiśmy + -poprawialiśmy
gasniczy + -gasniczyZnaleziono 68837 wiadomości w 1.272s
— Jechaliśmy z Jaworza do Wisły - opowiada wychowawca Wojciech Borys. — Chcieliśmy pokazać chłopcom skocznię. Po przejechaniu jakichś 7-8 kilometrów s (...) Wypadek w Świętoszówce. Nowe fakty — Jechaliśmy z Jaworza(...) skocznię. Po przejechaniu jakichś 7-8 kilometrów samochód wpadł w poślizg, mijał auta, upadł na lewy bok, wytracał prędkość, wypadł z drogi i sta(...)


2,5 promila alkoholu w organizmie miał 40-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego, który ostatniej nocy uderzył samochodem w przydrożne drzewo. Do w (...) atu sandomierskiego, który ostatniej nocy uderzył samochodem w przydrożne drzewo. Do wypadku doszło na drodze powiatowej Iwaniska- Baćkowice.(...)
Na autostradzie A8 w województwie dolnośląskim ksiądz zatrzymał się w niedozwolonym miejscu. Według policji prawdopodobnie chciał pomóc innym kierowco (...) Ksiądz zatrzymał się przy wypadku i... spowodował kolejny Na autostradzie A8 w województwie dolnośląskim ksiąd(...)iał w wypadku. Szkoda tylko, że postój księdza na drodze spowodował... kolejny wypadek. (...)
01 luty 2015, 19:48 | WPROST.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.576
Rok 2014 był dla mareckich strażaków rekordowy. Po powołaniu w styczniu jednostki operacyjno-technicznej, zanotowaliśmy 202 wyjazdy do różnego rodzaju (...) Wołominie. Czy 2015 rok będzie równie pracowity? Na chwilę obecną [...] Rok 2014 był dla mareckich(...)ieczorem, zostaliśmy zadysponowani do działań po wypadku 3 samochodów na drodze 631 na odcinku Marki – Nieporęt. (...)
Chcąc uniknąć czołowego zderzenia kierowca toyoty wjechał do rowu. Z samochodu wypadł jego syn, który zginął na miejscu wypadku. (...) wego zderzenia kierowca toyoty wjechał do rowu. Z samochodu wypadł jego syn, który zginął na miejscu wypadku.(...)
01 luty 2015, 18:19 | RP.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.516
Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 26, koło miejscowości Myślibórz. (...) Śmiertelny wypadek koło Myśliborza. Dostawczak zderzył się z osobówką Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 26, koło miejscowości Myślibórz.(...)
01 luty 2015, 18:27 | GS24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.714
(...) Wypadek na Chabrach. Trzy stłuczone auta [ZDJĘCIA] (...)
01 luty 2015, 17:00 | GAZETA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.854


Hiszpańskie media krytycznie oceniły postawę swoich zawodników w przegranym meczu z Polską 28:29 o brązowy medal mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. (...) Hiszpańskie media: horror na pożegnanie z Katarem Hiszpańskie media krytyczni(...)jsce udowodnili, że porażka z Francuzami nie była wypadkiem przy pracy i rzeczywiście nie jesteśmy już najlep(...)rzędu mundialowego medalu. Stwierdzili też, że na drodze do wejścia polskiego zespołu do finału tegoroczne(...)
Z roku na rok spada liczba wypadków i kolizji na drogach miasta i powiatu. Jednak te dane są tylko... (...) Bez rozsądku na drodze nie ma mowy o bezpieczeństwie Z roku na rok spada liczba wypadków i kolizji na drogach miasta i powiatu. Jednak te (...)
Dwa wypadki na AOW na wysokości węzła Wrocław Zachód. W sumie zderzyło się tam pięć samochodów. Trzy osoby został (...) Dwa wypadki na AOW. Są ranii [ZDJĘCIA] (...)zła Wrocław Zachód. W sumie zderzyło się tam pięć samochodów. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. (...)
Uwaga kierowcy! Dzisiaj na AOW na wysokości węzła Wrocław Zachód doszło do dwóch wypadków. W sumie cztery osoby zostały ranne, a w obu kolizjach zderz (...) Dwa wypadki i 4 osoby ranne Uwaga kierowcy! Dzisiaj na AOW na wysokości węzła Wrocław Zachód doszło do d(...)
01 luty 2015, 15:44 | FAKT.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.485
Dwa wypadki na AOW na wysokości węzła Wrocław Zachód. W sumie zderzyło się tam pięć samochodów. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Korek (...) Dwa wypadki na AOW. Ranne zostały trzy osoby. Ogromne korki (ZDJ(...)zła Wrocław Zachód. W sumie zderzyło się tam pięć samochodów. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. (...)
Podczas weekendu w całym zachodniopomorskim doszło do trzech wypadków drogowych, w których pięć... (...) Sypnęło śniegiem, wypadki na drogach Pomorza Zachodniego Podczas weekendu w całym zach(...)
Do naszego województwa zawitała zima, a z nią gwałtownym zmianom ulegają codzienne warunki... (...) Zima na drogach regionu. Niebezpieczne warunki i wypadki w trakcie weekendu Do naszego województwa zawitał(...)
01 luty 2015, 11:00 | GS24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.487
NaszeMiasto.pl Wypadek busa w Świętoszówce. 19. rannych kolonistów z Lidzbarka ... NaszeMiasto.pl Wypadek busa w Święto (...) Wypadek busa w Świętoszówce. 19. rannych kolonistów z Lid(...)a jadącego z Bielska-Białej do Cieszyna zjechał z drogi, wpadł do rowu i dachował. 19. kolonistów z Lidzb(...)sa w Świętoszówce. Z wstępnych ustaleń wynika, że na ... Dziewiętnaście osób zostało rannych w wypa(...).. Kurier Poranny Wypadek busa na Śląsku: Samochód dachował i wpadł do rowu, 11 ... GazetaPrawna(...)
NaszeMiasto.pl Wypadek busa w Świętoszówce. 19. rannych kolonistów z Lidzbarka ... NaszeMiasto.pl Wypadek busa w Święto (...) Wypadek busa w Świętoszówce. 19. rannych kolonistów z Lid(...)a jadącego z Bielska-Białej do Cieszyna zjechał z drogi, wpadł do rowu i dachował. 19. kolonistów z Lidzb(...)sa w Świętoszówce. Z wstępnych ustaleń wynika, że na ... Dziewiętnaście osób zostało rannych w wypadku busa Gazeta.pl Wypadek busa na Śląsku: Samochód dachował i wpadł do rowu, 11 ... GazetaPrawna(...)
Kolejny samochód w rzece w naszym powiecie - i to w przeciągu jednego dnia! W sobotę rano w Koszarawie samochód w (...) Wypadek w Soli-Kiczorze. Samochód wpadł do rzeki, kierowca w szpitalu [ZDJĘCIA] (...)
Tragiczny wypadek w Janowie Lubelskim. Nie żyje 17-latek, który jechał samochodem razem z ojcem. (...) Wypadek w Janowie Lubelskim: Auto dachowało, zginął 17-latek Tragiczny wypadek w Janowie Lubelskim. Nie żyje 17-latek, który jechał samochodem razem z ojcem.(...)
Kierowca toyoty zjechał do rowu, by uniknąć czołowego zderzenia z innym samochodem. 17-letni pasażer został wyrzucony z auta, a następnie nim przygnie (...) ł do rowu, by uniknąć czołowego zderzenia z innym samochodem. 17-letni pasażer został wyrzucony z auta, a następnie nim przygnieciony. Jak informuje policja zginął na miejscu. Kierowca był trzeźwy. Do wypadku doszło w Janowie Lubelskim, w sobotę, krótko prze(...)
Kierowca toyoty zjechał do rowu, by uniknąć czołowego zderzenia z innym samochodem. 17-letni pasażer został wyrzu (...) Tragiczny wypadek w Janowie Lubelskim: Toyota dachowała, nie żyje 1(...)ł do rowu, by uniknąć czołowego zderzenia z innym samochodem. 17-letni pasażer został wyrzucony z auta, a następnie nim przygnieciony. Jak informuje policja zginął na miejscu. Kierowca był trzeźwy. Do wypadku doszło (...)
Wczoraj o godz. 11.39 doszło do wypadku na autostradzie A1. Na miejsce wezwano policję i strażaków z Jastrzębia, (...) Wypadek na autostradzie A1. Autem jechało 4 Czechów (...)
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 545 między Nidzicą a Działdowem. W Kozłowie vw transporter potrącił pieszego. 37-letni mężczyzna zginął na m (...) Tragiczny wypadek między Nidzicą a Działdowem Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 545 między Nidzicą a Działdowem. W K(...)
01 luty 2015, 00:17 | RO.COM.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.651
Tragiczny wypadek na ul Bałdowskiej w Tczewie. Nie żyje kierowca osobowego auta. (...) Tragiczny wypadek na ul. Bałdowskiej. Nie żyje kierowca Tragiczny wypa(...)ałdowskiej w Tczewie. Nie żyje kierowca osobowego auta.(...)
31 styczeń 2015, 23:10 | TCZ.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.689
Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Do wypadku doszło w Prusicach na trasie Wrocław - Trzebnica. Kierowca osobówki został ranny i przewieziony do (...) Ciężarówka zderzyła się z osobówką Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Do wypadku doszło w Prusicach na trasie Wrocław - Trzebnica. Kierowca osobówki zos(...)
31 styczeń 2015, 22:51 | FAKT.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.746
Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem wozu strażackiego jadącego do akcji doszło w sobotni... (...) Wóz strażacki wpadł w poślizg. Uszkodził 5 samochodów Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem wozu strażackiego jadącego do akcji do(...)
Polskie Radio Groźny wypadek na trasie Warszawa-Lublin. 8 osób trafiło do szpitala Polskie Radio Na drodze krajowej numer (...) Groźny wypadek na trasie Warszawa-Lublin. 8 osób trafiło do szpital(...)sób trafiło do szpitala Polskie Radio Na drodze krajowej numer 17 koło Żyrzyna zderzyły się 4 samochody a kierowca piątego, widząc kolizję zjechał do row(...)
31 styczeń 2015, 20:25 | NEWS.GOOGLE.COM | Znajdź podobne | Trafność: 0.752
Kierowca i dwójka dzieci zostali dzisiaj zabrani do szpitala po tym jak volkswagen, którym jechali zderzył się z samochodem dostawczym. Po wypadku w L (...) Liśnik Duży: Trzy osoby ranne w wypadku Kierowca i dwójka dzieci zostali dzisiaj zabrani (...) tym jak volkswagen, którym jechali zderzył się z samochodem dostawczym. Po wypadku w Liśniku Dużym koło Kraśnika droga krajowa nr 74 przed ok. 2 godziny była zablokowan(...)
Onet.pl Groźny wypadek na trasie Warszawa - Lublin. Droga nr 17 ... Onet.pl Groźny wypadek na trasie Warszawa-Lublin. N (...) Groźny wypadek na trasie Warszawa - Lublin. Droga nr 17 ... - Onet.pl Onet.pl G(...)dze krajowej numer 17 koło Żyrzyna zderzyły się 4 samochody, a kierowca piątego widząc kolizję, zjechał do ro(...)
31 styczeń 2015, 15:48 | NEWS.GOOGLE.COM | Znajdź podobne | Trafność: 0.699
31 stycznia ok. godz. 10 na drodze Grodzisk - Drochlin w gm. Grodzisk doszło do wypadku, na skutek którego w rowie znalazły się opel i BMW, zaś je (...) Wypadki - Drochlin, gm. Grodzisk i Moszczona Pańska, gm. Nurzec Stacja 31 stycznia ok. godz. 10 na drodze Grodzisk - Drochlin w gm. Grodzisk doszło do wypa(...)
Do wypadku doszło dziś po godzinie 12:00 na drodze Szczuczyn - Bzury. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi (ok. 30-letni mieszkaniec Szczuczy (...) Wypadek na drodze Szczuczyn-Bzury Do wypadku doszło dziś po godzini(...)
31 styczeń 2015, 14:57 | GRAJEWO24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.541
Przy skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Unii Lubelskiej zderzył się samochód osobowy z autobusem linii... (...) Wypadek w Bydgoszczy, autobus linii 79 zderzył się z samochodem osobowym. Jedna osoba w szpitalu Przy skrzyżowani(...)
31 styczeń 2015, 14:39 | POMORSKA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.473
(...) Wypadek na drodze Lublin-Warszawa. Ośmioro rannych, w tym dzieci (...)
31 styczeń 2015, 14:17 | GAZETA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.733
Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu pięciu samochodów na krajowej 17. Do wypadku doszło w pobliżu Żyrzyna na Lubelszczyźnie. Trasa jest za (...) rzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu pięciu samochodów na krajowej 17. Do wypadku doszło w pobliżu Żyrzyna na Lubelszczyźnie. Trasa(...)
31 styczeń 2015, 14:52 | RMF24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.709
Do wypadku doszło ok. godz. 13.20 na drodze krajowej nr 17 koło Żyrzyna. Informację o zdarzeniu dostaliśmy od Czytelników na skrzynkę alarm24@dziennik (...) Wypadek koło Żyrzyna. Zderzyły się cztery samochody Do wypadku doszło ok. godz. 13.20 na drodze krajowej nr 17 koło Żyrzyna. Informację o zdarzen(...)
Do wypadku doszło dziś po godzinie 12:00 na drodze Szczuczyn - Bzury. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi (20-letni mieszkaniec Bzur) straci (...) Wypadek na drodze Szczuczyn-Bzury Do wypadku doszło dziś po godzini(...)
31 styczeń 2015, 14:55 | GRAJEWO24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.541
Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Zbydniowie. W wyniku potrącenia przez samochód ciężarowy... (...) Śmiertelny wypadek w pow. stalowowolskim Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Zbydniowie. W wyniku potrącenia przez samochód ciężarowy... (...)
31 styczeń 2015, 13:00 | NOWINY24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.758
Na szczęście kierowcy nic się nie stało. (...) Wypadek na drodze Kruszyn - Kowal. Samochód ciężarowy zawisł na krawędzi drogi [zdjęcia] Na s(...)
31 styczeń 2015, 13:40 | POMORSKA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.887
Do wypadku doszło przed godz. 11 na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem - powiadomił Punkt Informacji Drogowej GDDKiA w Lublinie. (...) Łucka. Ciągnik zderzył się z samochodem Do wypadku doszło przed godz. 11 na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem - pow(...)
Policja szuka sprawcy śmiertelnego potrącenia, do którego doszło w Wieluniu (woj. łódzkie). Ciało kobiety zauważył przechodzień i zaalarmował policję (...) . Prawdopodobnie została potrącona przez kierowcę ciężarówki. Policja szuka świadków wypadku. wiadomosci.wp.pl (...)
31 styczeń 2015, 10:14 | WP.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.424
Do zdarzenia doszło około godziny 7. Na Rondzie Śródka zderzyły się dwa samochody osobowe. Ranne zostały dwie osoby. (...) Poranny wypadek na Śródce: dwie osoby poszkodowane Do zdarzenia dosz(...)oło godziny 7. Na Rondzie Śródka zderzyły się dwa samochody osobowe. Ranne zostały dwie osoby.(...)
31 styczeń 2015, 09:15 | EPOZNAN.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.443
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w Cleveland. Kierowca uderzył w słup, a jego samochód rozpadł się na dwie części. (...) Samochód uderzył w słup i rozpadł się na dwie części Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w Cleveland. Kierowca uderzył w słup, a je(...)
31 styczeń 2015, 08:47 | INTERIA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.473
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w Cleveland. Kierowca uderzył w słup, a jego samochód rozpadł się na dwie części. (...) Samochód uderzył w słup i rozpadł się na dwie części Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w Cleveland. Kierowca uderzył w słup, a je(...)
31 styczeń 2015, 08:47 | INTERIA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.473
34-letni kierowca zginął w wypadku, do którego doszło w piątek (30.01) wieczorem na drodze wojewódzkiej w pobliżu Łap. We wsi Łupianka Stara czołowo (...) Region: Śmiertelny wypadek w pobliżu Łap 34-letni kierowca zginął w wypadku, do którego doszło w piątek (30.01) wieczorem na drodze wojewódzkiej w pobliżu Łap. We wsi Łupianka Star(...)
Na pomorskich drogach początek 2015 roku był tragiczny. Od 1 do 26 stycznia na Pomorzu doszło do ponad 140 wypadków. Aż 9 z nich było śmiertelnych. Zg (...) Śmiertelne wypadki na Pomorzu. W styczniu 2015 r. na drogach zginęło 12 osób [ZDJĘCIA, FILMY] Na pomorskich dr(...)
Sprawdzenie poziomu paliwa, zdalne uruchomienie silnika lub zablokowanie samochodu za pomocą aplikacji w telefonie - to tylko niektóre z funkcji Volvo (...) iwa, zdalne uruchomienie silnika lub zablokowanie samochodu za pomocą aplikacji w telefonie - to tylko niektó(...)utego. System samoczynnie wezwie służby ratunkowe na miejsce wypadku, jeśli w aucie dojdzie do aktywacji poduszek powi(...)
31 styczeń 2015, 00:18 | WNP.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.519
Podkarpacka policja apeluje do kierowców ciężarówek zmierzających na Słowację, aby zatrzymały się przed granicą po polskiej stronie i nie wjeżdżały n (...) Policja apeluje, aby z powodu pogody nie jechać na Słowację Podkarpacka policja apeluje do kierowców ciężarówek zmierzających na Słowację, aby zatrzymały się prz(...)st śnieżyca po słowackiej stronie i nieprzejezdne drogi. Jednocześnie słowackie media ostrzegają przed pogodą i informują o wypadku autobusu, w którego wyniku zginęły dwie osoby, a (...)
31 styczeń 2015, 00:00 | ONET.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.38
Słowackie media ostrzegają przed pogodą i informują m.in. o wypadku autobusu, w którego wyniku zginęły dwie osoby, a 25 zostało rannych. Na miejsce w (...) Atak zimy na Słowacji. Fatalne warunki drogowe Słowackie media ostrzegają przed pogodą i informują m.in. o wypadku autobusu, w którego wyniku zginęły dwie osoby, a (...)karpacka policja zaapelowała dzisiaj do kierowców ciężarówek - zmierzających na Słowację - by zatrzymywali się(...)
31 styczeń 2015, 00:00 | ONET.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.465
Groźny wypadek na trasie Warszawa-Lublin. Na drodze krajowej numer 17 koło Żyrzyna zderzyły się cztery samochody, a kierowca piątego widząc kolizję, (...) Groźny wypadek na trasie Warszawa - Lublin. Zderzyły się cztery auta Groźny wypadek na trasie Warszawa-Lublin. Na drodze krajowej numer 17 koło Żyrzyna zderzyły się czter(...)
31 styczeń 2015, 00:00 | ONET.PL | Znajdź podobne | Trafność: 1.098
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ciężko ranny został 25-letni kierowca. Jak wstępnie ustalono, siedzący za kierownicą (...) Wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym ucierpiał 25-letni kierowca Policjanci (...)kaniec Morąga z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawą stronę jezdni, stracił panowanie nad samochodem, uderzył w przydrożne drzewo i wpadł do rowu. Mę(...)
30 styczeń 2015, 23:48 | ELBLAG24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.418
Przed godziną siedemnastą w pobliżu skrzyżowania Krańcowej i Warszawskiej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Dwie osoby zostały poszkodowa (...) Krańcowa/Warszawska: dwie osoby ranne w wypadku Przed godziną siedemnastą w pobliżu skrzyżowania (...)i Warszawskiej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szp(...)
30 styczeń 2015, 19:33 | EPOZNAN.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.564

REKLAMA