Frazeo.pl

WYSZUKIWARKA WSZYSTKICH WIADOMOŚCI

Data publikacji:      Sortowanie: Ostatnia aktualizacja: 23 maj, 8:59

FILTRY

SŁOWA KLUCZOWE

chylice + -chylice
korzeniowie + -korzeniowie
czerwina + -czerwina
kruszyńska + -kruszyńska
targowem + -targowem
94800200040028093620000001 + -94800200040028093620000001
bezkomórki + -bezkomórki
krzemińska + -krzemińska
ramienny + -ramienny
przemieszczenie + -przemieszczenie
ecall + -ecall
nubira + -nubira
591 + -591
gabrysia + -gabrysia
przeciwek + -przeciwek
barciany + -barcianyZnaleziono 71851 wiadomości w 0.346s
Kierujący samochodem daewoo lanos jadąc ul. Planty w kierunku ul. Kruszyńskiej nie udzielił... (...) Wypadek na skrzyżowaniu Kaliska - Planty we Włocławku. Motocyklista w szpitalu Kierujący samochodem daewoo lanos jadąc ul. Planty w kierunku ul. Krus(...)


Na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat skazał w piątek łódzki sąd rejonowy 36-letniego policjanta, który podczas pościgu radiowozem za sk (...) Kara dla policjanta za śmiertelny wypadek podczas pościgu za BMW Na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat skaz(...)
22 maj 2015, 21:16 | INTERIA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.486
Dwa samochody marki audi zderzyły się czołowo na drodze 48 w Korzeniowie, w powiecie ryckim. Trzy osoby trafiły do szpitala. (...) Wypadek w Korzeniowie: Czołowe zderzenie dwóch samochodów Dwa samochody marki audi zderzyły się czołowo na drodze 48 w Korzeniowie, w powiecie ryckim. Trzy osoby t(...)
Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku motocykla na drodze z Czerwina do Ostrołęki. Jednośladem marki MZ podróżowały dwie osoby: 49-letni mę (...) Wypadek motocykla k. Czerwina Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku motocykla na drodze z Czerwina do Ostrołęki. Jednośladem marki MZ pod(...)
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku jaki zdarzył się w okolicach miejscowości Nowa Wola w... (...) Nowa Wola. Samochód w rowie. Jedna osoba była uwięziona w aucie Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku jaki zdarzył się w okolicach miejscowości Nowa Wo(...)
(Myszków) Do zderzenia dwóch samochodów doszło w środę 6 maja na ulicy Słowackiego w Myszkowie. Fiat zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czoł (...) , SZYBKO, CZOŁOWO (Myszków) Do zderzenia dwóch samochodów doszło w środę 6 maja na ulicy Słowackiego w Myszkowie. Fiat zjechał nagle(...)łowo zderzył się z jadącym z przeciwka Renaultem. Wypadek wyglądał bardzo groźnie, w jego efekcie trzy osob(...)
W Międzyzdrojach na ulicy 1000- lecia Państwa Polskiego doszło do wypadku. W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Pojazd należący do Sanepidu zderzył (...) Kraksa na ulicy 1000- lecia Państwa Polskiego w Międzyzdroj(...) na ulicy 1000- lecia Państwa Polskiego doszło do wypadku. W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Pojazd należący do Sanepidu zderzył się z hurtow(...)
22 maj 2015, 14:02 | IKAMIEN.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.44


(...) Wypadek ciężarówki na ruchliwym rondzie. O krok od nieszczęścia (...)
22 maj 2015, 14:52 | GAZETA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.772
Ilona Felicjańska porusza się taksówkami i komunikacją miejską. Samochodu nie może prowadzić, gdyż straciła uprawnienia po tym jak spowodowała wypadek (...) ska porusza się taksówkami i komunikacją miejską. Samochodu nie może prowadzić, gdyż straciła uprawnienia po tym jak spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu. (...)
22 maj 2015, 13:20 | FAKT.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.444
Kierowca osobowego opla stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożną skarpę. Został odwieziony do szpitala. Do wypadku doszło na drodze nr (...) Uderzył w skarpę, trafił do szpitala. Wypadek na drodze 503 pod Tolkmickiem Kierowca osobowego opla stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożną skarpę. Został odwieziony (...)
W czwartek 21 maja w 4 wypadkach na drogach Warmii i Mazur zginęły 4 osoby, a 5 zostało rannych. W Kętrzynie na ulicy Bałtyckiej – część trasy w (...) Czarny czwartek na drogach Warmii i Mazur W czwartek 21 maja w 4 wypadkach na drogach Warmii i Mazur zginęły 4 osoby, a 5 zo(...)ginął 31-letni mężczyzna, który prowadził osobowe auto oraz 58-letnia pasażerka. Cztery ranne [...] (...)
22 maj 2015, 12:36 | RO.COM.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.877
Cztery osoby zginęły w wypadkach drogowych, do których doszło w ciągu ostatniej doby na drogach regionu. W powiecie szczycieńskim samochód osobowy, w (...) Tragiczne godziny na drogach regionu. Zginęły 4 osoby Cztery osoby zginęły w wypadkach drogowych, do których doszło w ciągu ostatniej doby na drogach regionu. W powiecie szczycieńskim samochód osobowy, w którym zginęło małżeństwo z Warszawy u(...)
Kierowca ciężarówki, który spowodował w Krakowie karambol z udziałem kilkunastu samochodów, nie trafi do tymczasowego aresztu. Nie zgodził się na (...) cy karambolu w Krakowie. Sąd odmówił Kierowca ciężarówki, który spowodował w Krakowie karambol z udziałem kilkunastu samochodów, nie trafi do tymczasowego aresztu. Nie zgodził się na to krakowski sąd. 54-letni Grzegorz O. będzie odpowiadał z wolnej stopy. Do wypadku doszło we wtorek. 15 osób zostało rannych. (...)
22 maj 2015, 12:35 | RMF24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.654
(...) Tragiczny wypadek na dwupasmówce. Ciężarówka potrąciła mężczyznę (...)
22 maj 2015, 12:38 | GAZETA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 1.119
Już ponad miesiąc trwa ogólnopolska kampania społeczna „Nie (przy)dzwoń za kierownicą”, znana również w Internecie jako #BezKomórki. Akcja zwraca uwag (...) o tych, którzy nie używają telefonu, gdy prowadzą auto Już ponad miesiąc trwa ogólnopolska kampania społ(...)w Internecie jako #BezKomórki. Akcja zwraca uwagę na niebezpieczeństwa, jakie płyną z rozmowy przez telefon podczas jazdy samochodem i przypomina, że co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem rozproszonej w ten sposób u(...)
22 maj 2015, 12:00 | POLICJA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.52
Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek o 8:30 przy Al. Władysława Andersa w Lublinie. Kierujący ciężarówką potrącił pracownika oczyszczającego jezdni (...) Śmiertelny wypadek przy Andersa. Kierowca ciężarówki potrącił 45-latka Do śmiertelnego wypadku doszło (...)cego jezdnię. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł. (...)
Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek o 8:30 przy Al. Władysława Andersa w Lublinie. Kierujący ciężarówką potrącił pracownika oczyszczającego jezdni (...) Śmiertelny wypadek przy Andersa. Kierowca ciężarówki potrąciła 45-latka Do śmiertelnego wypadku doszło(...)cego jezdnię. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł. (...)
Zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego od marca 2018 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane w Unii Europejskiej będą wyposażone w system szybk (...) Ofiary wypadków drogowych będą miały większe szanse na przeżycie Zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego od marca 2018 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane w Unii Europejskiej będą wyposażone w(...)
Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe pikniku charytatywnego organizowanego na rzecz Gabrysi Krzemińskiej, 8-letniej m (...) e finansowe pikniku charytatywnego organizowanego na rzecz Gabrysi Krzemińskiej, 8-letniej mieszkanki Chylic, która została potrącona przez samochód w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Gabrysia d(...)obu kończyn dolnych i kości ramiennej. Na skutek wypadku Gabrysia nie może chodzić, ale ma duże szanse na (...)
Zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we wtor (...) atastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we wtorek najechał na 18 aut i spowodował obrażenia u 15 osób - poinfor(...)
22 maj 2015, 10:02 | WP.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.421

REKLAMA