Frazeo.pl

WYSZUKIWARKA WSZYSTKICH WIADOMOŚCI

Data publikacji:      Sortowanie: Ostatnia aktualizacja: 03 lipiec, 17:20

FILTRY

SŁOWA KLUCZOWE

appeared + -appeared
miniwakacje + -miniwakacje
mitsouras + -mitsouras
siedmiosekundowa + -siedmiosekundowa
uczestniczyłeś + -uczestniczyłeś
telewizjacentrum + -telewizjacentrum
autozafree + -autozafree
pinczynie + -pinczynie
aat + -aat
osiemnastokołowcem + -osiemnastokołowcem
czterokołowca + -czterokołowca
grzmiąca + -grzmiąca
niepalny + -niepalny
rzuchowie + -rzuchowie
wymysły + -wymysły
wygłuszyć + -wygłuszyćZnaleziono 73036 wiadomości w 0.349s
Każdego roku weekend 4 lipca okazuje się najbardziej śmiertelnym weekendem na amerykańskich drogach. Wraz z poprawą sytuacji gospodarczej i lepszymi (...) Odcinek 61. Świąteczny weekend w drodze Każdego roku weekend 4 lipca okazuje się najbardziej śmiertelnym weekendem na amerykańskich drogach. Wraz z poprawą sytuacji go(...)szy ruch na drogach niesie za sobą również więcej wypadków. Chociaż wielu zawodowych kierowców w tym czasie (...)wą jest trzymanie odpowiedniego dystansu pomiędzy samochodami. Zasada dla ciężarówki mierzącej 60 stóp to siedm(...)


Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w miejscowości Krąpiewo w województwie kujawsko-pomorskim. 27-latek uderzył tam (...) Koszmarny wypadek. Z auta zostały strzępy Policja i prokuratura wyjaśni(...)m. 27-latek uderzył tam w drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu. Z auta niewiele zostało. (...)
03 lipiec 2015, 16:37 | RMF24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.629
Jeśli uczestniczyłeś w kolizji lub wypadku z winy osoby trzeciej, to z firmą AutoZaFree.pl otrzymasz bezpłatne holowanie samochodu pod dom bez względu (...) nie problem! Jeśli uczestniczyłeś w kolizji lub wypadku z winy osoby trzeciej, to z firmą AutoZaFree.pl otrzymasz bezpłatne holowanie samochodu pod dom bez względu na to, gdzie kolizja miała miejsce oraz otrzymasz be(...)
78-letni kierowca skutera nie przeżył zderzenia z samochodem, do jakiego doszło w piątek na drodze... (...) Tragiczny wypadek koło Radomyśla. Zginął kierowca skutera [wideo, z(...)78-letni kierowca skutera nie przeżył zderzenia z samochodem, do jakiego doszło w piątek na drodze... (...)
W Mikołajkach baza serwisowa 72. Rajdu Polski, siódmej rundy samochodowych mistrzostw świata, przypomina nowoczesną fabrykę z halami produkcyjnymi, w (...) ień przed rozpoczęciem imprezy. Konwoje potężnych ciężarówek, składające się nawet z 50 aut, przywiozły wszyst(...)ej jest osobne stanowisko do obsługi pojedynczego samochodu. Przy każdym pracuje minimum czterech lub pięciu (...)inżynier delegowany do serwisowania tylko jednego auta. Gdy pojawia się problem techniczny, odbywa się(...)ym magazynem części zamiennych, nawet po poważnym wypadku, o ile nie doszło do uszkodzenia klatki bezpiecze(...)
W środę 22 czerwca pisaliśmy o wypadki, do którego doszło w Zdunkach (DK 65). W wyniku zderzenia kilku samochodów w szpitalu wylądowało 5 osób. Policj (...) Duży wypadek w Zdunkach. Policja szuka świadków W środę 22 cze(...)szło w Zdunkach (DK 65). W wyniku zderzenia kilku samochodów w szpitalu wylądowało 5 osób. Policja szuka świad(...)
03 lipiec 2015, 12:33 | ELK.WM.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.565
W środę 22 czerwca pisaliśmy o wypadku, do którego doszło w Zdunkach (DK 65). W wyniku zderzenia kilku samochodów do szpitala trafiło 5 osób. Policja (...) Poważny wypadek w Zdunkach. Policja szuka świadków W środę 22 cze(...)szło w Zdunkach (DK 65). W wyniku zderzenia kilku samochodów do szpitala trafiło 5 osób. Policja szuka świadkó(...)


Około godziny 10.00 w Kamionkach doszło do wypadku. Samochód osobowy, Alfa Romeo, zderzył się z wywrotką. Kobieta, która prowadziła osobówkę została p (...) wrotki Około godziny 10.00 w Kamionkach doszło do wypadku. Samochód osobowy, Alfa Romeo, zderzył się z wywrotką. Kobi(...)
03 lipiec 2015, 11:05 | EPOZNAN.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.444
Podkarpaccy policjanci szukają kierowcy auta osobowego, który w nocy w przygranicznej Korczowej wjechał w grupę nastolatków i uciekł z miejsca wypadk (...) ca wjechał w grupę nastolatków i uciekł z miejsca wypadku Podkarpaccy policjanci szukają kierowcy auta osobowego, który w nocy w przygranicznej Korczowe(...) miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło około 22.30 na gminnej drodze. Troje poszkodowanych trafiło do szpitala w Przem(...)
03 lipiec 2015, 11:04 | WP.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.486
Na drodze wojewódzkiej koło Radomyśla (gmina Grzmiąca) doszło do zderzenia volkswagena passata ze... (...) Śmiertelny wypadek w gminie Grzmiąca. Zginął kierowca skutera [zdjęcia] Na drodze wojewódzkiej koło Radomyśla (gmina Grzmiąca) dosz(...)
Onet.pl Korczowa: policja poszukuje kierowcy, który wjechał w grupę ... Onet.pl Podkarpaccy policjanci szukają kierowcy (...) et.pl Podkarpaccy policjanci szukają kierowcy auta osobowego, który w nocy w przygranicznej Korczowej wjechał w grupę nastolatków i uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło wczoraj około 22:30 na gminnej drodze. Troje poszkodowanych trafiło do ... "Wjechał (...)
Gazeta Wyborcza MSW: Nowe przepisy drogowe działają. Na polskich drogach ginie ... Gazeta Wyborcza Ministerstwo Spraw W (...) MSW: Nowe przepisy drogowe działają. Na polskich drogach ginie ... - Gazeta Wyborcza Gazeta Wyborc(...)kich drogach jest mniej zabitych i rannych. Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych o(...)
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 (...) Lokomotywa wjechała w samochód [FOTO] Normal 0 21 false fa(...)Samochód osobowy z dwojgiem pasażerów znalazł się na przejeździe kolejowym w chwili, gdy nadjeżdżał po(...)rażeń… To na szczęście tylko scenariusz symulacji wypadku kolejowego, przeprowadzonego na niestrzeżonym prz(...)
03 lipiec 2015, 11:21 | EZDUNSKA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.355
- MSW informuje:Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych osób - tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa na polskich drogach w (...) Nowe przepisy działają. Na drogach bezpieczniej - MSW informuje:Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych o(...)
03 lipiec 2015, 10:12 | BANKIER.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.407
27-letni kierowca zginął na miejscu w wypadku, do którego doszło w czwartek (2 lipca) około godziny... (...) Tragiczny wypadek w Krąpiewie. Samochód uderzył w drzewo i rozpadł się na części! Młody kierowca zginął [nowe informacje, z(...)
03 lipiec 2015, 10:36 | POMORSKA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.468
W czerwcu na polskich drogach zginęło 199 osób, czyli o 76 mniej niż w tym samym okresie w ubiegłym roku. (...) Mniej wypadków, zabitych i rannych na drogach. Oto przyczyna W czerwcu na polskich drogac(...)
03 lipiec 2015, 10:45 | MONEY.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.407
Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Szuka go policja i straż graniczna. (...) W Korczowej samochód uderzył w grupę pieszych. Troje nastolatków w szpitalu Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Szuka go policja i straż graniczna.(...)
03 lipiec 2015, 10:00 | NOWINY24.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.517
Wczesnym rankiem na Pomorzu doszło do dwóch tragicznych wypadków. O godz. 4:58 w Łapalicach w wyniku zderzenia seata z ciężarówką zginął 35-letni kier (...) Dwa śmiertelne wypadki na Pomorzu! Wczesnym rankiem na Pomorzu doszło do dw(...)odz. 4:58 w Łapalicach w wyniku zderzenia seata z ciężarówką zginął 35-letni kierowca. Do kolejnego śmiertelne(...)
03 lipiec 2015, 09:30 | FAKT.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.596
Obrażenia 43-latka z powiatu wodzisławskiego były poważne. Zmarł pod wieczór w rydułtowskim szpitalu. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło około 15.30 (...) Zmarł mężczyzna ranny we wczorajszym wypadku w Rzuchowie Obrażenia 43-latka z powiatu wodzisła(...), że do zdarzenia doszło około 15.30 w Rzuchowie, na ul. Rybnickiej. Mężczyzna jechał z tyłu śmieciarki. Został uderzony lusterkiem ciężarówki, której kierowca nie zachował należytej ostrożnoś(...)
W jednej z niemieckich fabryk Volkswagena w Hesji doszło do nieszczęśliwego wypadku. Robot przemysłowy przeznaczony do montażu samochodów zabił je (...) ryk Volkswagena w Hesji doszło do nieszczęśliwego wypadku. Robot przemysłowy przeznaczony do montażu samochodów zabił jednego z pracowników. Stwierdzono że wina (...)
03 lipiec 2015, 07:38 | INTERIA.PL | Znajdź podobne | Trafność: 0.371

REKLAMA